27 Şubat 2017 Pazartesi


Ünlü bitki uzmanı Dr.Ömer Çoşkun hayatını kaybetti


Alternatif Tıbbın ünlü isimlerinden bitki uzmanı Doktor Ömer Coşkun dün gece böbrek yetmezliği nedeni ile hayatını kaybetti.

Medyada ön plana çıkan Doktor Ömer Çoşkun hayatını kaybetti. Yaptığı bitkisel karışımlarla televizyon ekranlarının en çok tartışılan isimlerinden biri olan Coşkun, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tedavi etmeye çalıştığı kişiler kadar tepkilerde alan ve son olarka Arzu Ayşe Bağrıaçık ölümünden sorumlu tutulan ve sicili cezalarla dolu olan Ömer Coşkun, Amerika'da kanser tedavisi görüyordu.
 
Coşkun Türkiye'ye döndüğünde böbrek rahatsızlığı nedeni ile hastaneye yattı. Tüm televizyon kanallarına çıkan ve anternatif tıbbın mimarı olarak bilinen Coşkun'un vefatı sosyal medyada duyuruldu. Hasta insanları tedavi etmek için hazırladığı ilaçları piyasaya süren Doktor Çoşkun, önceleri yabancı dil evraklarında sahtecilik yaptığı tespit edilince doçentliği elinden alınmıştı. Adana Tabib Odası'ndan ceza alarak istifa eden doktor Coşkun, işini yapmaya devam etmişti.

ÖMER COŞKUN KİMDİR?

 
5 Mart 1970 tarihinde Adana'da doğdu. İstanbul Tıp Fakültesi mezunu. 1994-Eylül Döneminde Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Erciyes Ü. Tıp Fak. Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak uzmanlık eğitimine başlamış, 14 Eylül 1998′de öğretim görevlisi kadrosuna atanmıştır. 
Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz