15 Aralık 2018 Cumartesi


Spor Toto şimdi de İslami İlimler Fakültesine sponsor oldu


Kırıkkale Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nin yapımına başlanan yeni binasına devlet eliyle oynatılan Spor Toto sponsor oldu.

Kırıkkale Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi'nin yapımına başlanan yeni binasına devlet eliyle oynatılan Spor Toto sponsor oldu. Spor Toto gibi bir kumar organizasyonunun İslami İlimler Fakültesi'nin inşasına katkı sunması sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Geçtiğimiz aylarda İstanbul Beykoz'da bir imam hatibin inşaatına sponsor olan Spor Toto'nun sponsorluk anlaşması Millî Gazete'nin hummalı çalışmaları sonrasında iptal edilmişti.

KUMAR PARASIYLA İSLAMÎ İLİM VERİLİR Mİ?

Kırıkkale Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi'nin yapımına, devlet eliyle oynatılan ve kumar organizasyonu olan Spor Toto sponsor oldu. Spor Toto'nun, içerisinde İslami ilimler konusunda çalışmalar yapacak nesillerin yetiştireceği bir yapının sponsoru olması büyük tepkilere neden oldu. 

opera-anlik-goruntu-2018-12-14-121300-twittercom-copy.jpg?

Fakültenin inşaatına ilişkin bilgi veren tabelanın yanında ‘Spor Toto katkılarıyla yapılmaktadır' yazılı başka bir tabelanın asılması görenlerin yüreklerini parçaladı. Bu duruma tanıklık eden birçok vatandaş, durumu sosyal medyada paylaşarak yanlıştan dönülmesini istedi.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz