8 Haziran 2017 Perşembe


Saadet Partisi Gençlik Kolları'ndan 'Kardeşlik Sofrası'


Saadet Partisi Gençlik Kolları, Ramazan vesilesiyle farklı düşünceye sahip birçok kuruluşu aynı sofrada bir araya getirdi. Saadet Partisi iftarına Anadolu Gençlik Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Ak Parti Gençlik Kolları, Türkiye Gençlik Birliği, Vatan Partisi Gençlik Kolları, Genç Memur-Sen, Alperen Ocak'ları ve Uluslararası Gençlik Formu Derneği temsilcileri katıldı.

Milli Görüş hareketinin siyasi temsilcisi Saadet Partisi, toplumdaki kamplaşmaya karşı "kareşlik" hukukunu koruyor.
 
"Kardeşilk Sofrası" adı altında bir iftar düzenleyen Saadet Partisi Gençlik Kolları, iftara ayrım gözetmeden farklı düşüncelere sahip temsilcileri davet etti.
 
"Kardeşlik Sofrası"na Anadolu Gençlik Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneği, Ak Parti Gençlik Kolları, Türkiye Gençlik Birliği, Vatan Partisi Gençlik Kolları, Genç Memur-Sen, Alperen Ocak'ları ve Uluslararası Gençlik Formu Derneği temsilcileri katıldı.
 
Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle
Resmi Twitter'da görüntüle
Paylaş:

YORUMLAR

  • secmen izleyici
    12.06.2017 23:26:19

    eeeyyy sadet gencligi sizleri heycan ve sevgi ile takip ediyom ve diyomki iyiki böyle ferasetli bir gencligimiz var allaha sükürler olsun yüce mevlam ayaklarimizi kaydirmasin delek temenim ile sizlere tesekür ediyom yüce mevlam sayimizi ve suurumuzu artirsin diye duvaa ediyom

Yorum Yaz