30 Mart 2020 Pazartesi


Saadet Partisi ATV'deki ahlaksızlığı meclise taşıdı! 'Taş mı yağmalı?'


ATV'de yayınlanan 'Gel Dese Aşk' dizisindeki ahlaksızlıklar büyük tepki çekmişti. Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman konuyu meclise taşıdı.

Televizyon ekranlarında çok sayıda ahlaksızlığın yaşandığı Türkiye'de son acı örneklerden biri de ATV ekranlarında ortaya çıkmıştı.

ATV'de yayınlanan 'Gel Dese Aşk' dizisindeki skandallar vatandaşlar tarafından tepki çekmişti. Bir babanın, genç kızının, arkadaşına aşık olmasını konu alan dizi, çarpık ilişkiler ve bir dizi entrika içeriyor. Ahlaksız yaşamların zihinlerde normalleştirilmeye çalışıldığı dizide, küfürler de havada uçuşuyor.

Hükümete yakınlığıyla bilinen ATV'de yayınlanan ve ahlaka aykırı bir içeriğe sahip olan 'Gel Dese Aşk' isimli dizi TBMM'ne taşındı.

"YAYINDAN KALDIRMAK İÇİN NE OLMASINI BEKLİYORSUNUZ?"

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, ATV'de yayınlanan ve vatandaşların da tepkisini çeken 'Gel Dese Aşk' isimli diziye dair Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un cevaplaması üzerine soru önergesi verdi.

 

Saadet Partili Karaduman, Bakan Ersoy'un cevaplaması üzerine TBMM'ne sunduğu soru önergesini sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaştı. Karaduman söz konusu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Sayın Bakan @MehmetNuriErsoy,
ATV'de “Gel Dese Aşk” adıyla yayınlanan ahlaksızlığa daha ne kadar göz yumacaksınız?
Yayından kaldırmak için ne olmasını bekliyorsunuz?
Gökten taş mı yağmalı?
@TCKulturTurizm
Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz