22 Nisan 2018 Pazar


Oktay Vural, MHP'den istifa etti mi?


MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, sosyal medyada kendisi hakkında çıkan 'istifa etti' haberleri ilgili açıklama yaptı. MHP'li vekil Vural, konu hakkında 'Öyle bir şey söz konusu değil' dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İzmir Milletvekili Oktay Vural, sosyal medyada partisinden 'istifa etti' söylentileriyle ilgili açıklamada bulundu.

MHP milletvekili Vural, yaptığı açıklamasında Kızılcahamam toplantısına katıldığını şimdi de parti adına uluslararası bir toplantıya katılmak üzere Gürcistan'a gittiğini açıkladı. Hürriyet gazetesi muhabirinin istifa sorusuna yanıt veren Oktay Vural, "Öyle bir şey söz konusu değil." dedi.

İSTİFA ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Gazeteci Hamza Kabasakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında MHP milletvekili Oktay Vural'ın istifa ettiğini öne sürmüştü. Kabasakal, söz konusu sosyal medya paylaşımında "Sayın Oktay Vural'ı ilkeli ve dik duruşundan ötürü tebrik ediyorum. MHP'den istifa etmesi kendisi ve Türkiye için en hayırlı tercih olmuştur. Oktay Vural'ın istifası bilgisini MHP içerisinden üst düzey bir yetkili sızdırmıştır. Vural'ın istifa ettiği yönünde ki tüm açıklamalar doğrudur." ifadesine yer vermişti.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz