30 Ocak 2019 Çarşamba


Mustafa Kurdaş: “Bu duyarlılık bize umut veriyor”


Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Kurdaş, pankartların toplatıldığı haberini veren mahalle sakinlerinden Güneş Hanım’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Mustafa Kurdaş'ın seçim pankartları Küçükçekmece Belediyesi'ne bağlı ekiplerce toplatılmıştı. Pankartların söküldüğünü gören duyarlı vatandaşlar, Saadet Partisi Küçükçekmece ilçe merkezini arayarak haber vermişti. Saadet Partisi Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Mustafa Kurdaş da, pankartların toplatıldığı haberini veren mahalle sakinlerinden Güneş Hanım'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Mustafa Kurdaş, Küçükçekmece Belediyesi'ne bağlı temizlik işçilerinin seçim pankartlarını indirdiğini görüp ilçe merkezine haber veren mahalle sakini Güneş Hanım'a, ilçe yönetimiyle birlikte ziyarette bulundu. Güneş Hanım'a teşekkürlerini sunan Kurdaş, “Birçok vatandaşımız pankartımızın indirildiğini görünce teşkilatımızı aradı. Bu duyarlılık bize umut veriyor, cesaret ve kararlılık aşılıyor. Hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz” dedi.

 

“VATANDAŞLIK GÖREVİMİ YAPTIM”

Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Merkezi'ni arayarak pankartların indirildiğini haber veren Güneş Hanım, “Penceremden bakarken pankartlarınızı indirdiklerini gördüm. Ortada bir haksızlık olduğu için de sizlere haber verdim. Diğer vatandaşlarımız da bu tarz haksızlıkla karşılaştığında tepki göstermeli. Evet ortada bir korku var. Ama korkmamalıyız. Herkesin eşit ve demokratik bir şekilde siyasetini yapmasını istiyorum. Vatandaşlık görevimi yaptım. Haksızlıktan rahatsız oldum ve size haber verdim. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“HASSASİYETİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Saadet Partisi Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Mustafa Kurdaş ise, “Siz bir haksızlığı gördünüz ve bizim teşkilatımızı arayıp haber verdiniz. Seçmene ve adaylara karşı bir saygı istediniz. Teşekkür etmek için size geldik. Sizin gibi birçok vatandaşımız pankartımızın indirildiğini görünce teşkilatımızı aradı. Duyarlılığınız bizim için çok önemli, bu duyarlılık bize umut veriyor, cesaret ve kararlılık aşılıyor. Hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz