16 Mayıs 2019 Perşembe


MHP'li Şahin: Cem Yılmaz'ın filmlerinden hiçbir şey anlamıyorum


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ardından MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de Cem Yılmaz hakkında açıklama yaptı. Şahin, Yılmaz'ın filmlerini anlamadığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu'na desteğini açıklayarak 'Her şey çok güzel olacak' diye paylaşım yapan Cem Yılmaz'a, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem" demişti.

Egedesonsöz'den Mehmet İşler'in haberine göre, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'e ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın sosyal medyadan yaptığı, ‘Her şey çok güzel olacak' paylaşımının ülke gündemine oturması sonrasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, “Artık Cem Yılmaz'ı sevemem” sözleri soruldu.

Bunun üzerine Şahin de Cem Yılmaz'ın Ekrem İmamoğlu'na destek mesajına ilişkin, "Cem Yılmaz'ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok. Afrin'de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar? Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde ‘Her şey çok güzel olacak' dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, ‘hoşt' dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim."” dedi.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz