29 Eylül 2017 Cuma


Meral Akşener'den olay açıklama '100 bin imzayla geleceğim'


MHP'den ihraç edilmesinin ardından yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener, partinin isminin, logosunun ve kurucular kurulunun tamamının 25 Ekim'de açıklanacağını söyledi. Akşener'den iddialı sözler de geldi. Akşener, 'Cumhurbaşkanlığına aday olursam, 100 bin imzayla müracaat ederek geleceğim' dedi.

Meral Akşener, "Eğer cumhurbaşkanlığına aday olursam, 100 bin imzayla müracaat ederek geleceğim. Buradan bunu açık açık söyleyeyim, herkes kendini ayarlasın" dedi.
Sözcü gazetesine konuşan Meral Akşener, yeni partiye ilişkin olarak, "Ankara'da 25 Ekim'de partinin ismi, logosu ve kurucular kurulunun tamamını açıklayacağız" açıklamasında bulundu.

"ORTAK ADAY" AÇIKLAMASI
Akşener "CHP'den de, başka bir siyasi yapıdan da cumhurbaşkanlığı için ‘Bizden aday ol' ya da ‘Ortak aday ol' diye bir teklif gelmedi. Ortak adayın sonuçlarını daha önce gördük, doğru da bulmuyorum. Düzgün bir yarış olmalı ve bu yarışın sonunda kazanan da, kaybeden de sonuca saygı göstermelidir. Herkese söz veriyorum, tek bir oylarının bile zayi olmaması için çalışacağız." dedi.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz