16 Mart 2017 Perşembe


Melih Gökçek’in ‘İbrahim Kalın CIA raportörü çıktı’ paylaşımı ortalığı karıştırdı


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in gece yarısı yaptığı, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ı suçlayan paylaşımı ortalığı karıştırdı.

Ankara Büyükşehir Başkanı Melih Gökçek'in dün gece yaptığı yanlış paylaşım olay oldu. Gökçek, Twitter'dan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'la ilgili bir paylaşım yaptı, paylaşımı da saniyeler sonra sildi. Ancak Gökçek'in paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu. Gökçek yaptığı paylaşımla ilgili açıklamayı da yine Twitterdan yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, twitter hesabındah Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili bir haberi paylaştı.  Melih Gökçek'in paylaştığı haberde “Recep Tayyip Erdoğan'ın baş danışmanı İbrahim Kalın, CIA raportörü çıktı” iddiası yer alıyordu.
 
Melih Gökçek ise paylaşımın sosyal medyada çok konuşulmasının ardından Twitter'dan yeni bir açıklama yaptı.

Gökçek'in açıklaması şöyle; “Twit alemi. Fetocu alçakların İbrahim Kalın kardeşimle ilgili daha önce yaptıkları haberi tekrar gündeme getirmek istediklerini gördüm. İbrahim'e bu linki direkt mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa basmışım mesaj genele düştü… Kimse bundan bir ekmek çıkartmaya kalkmasın… İbrahim Kalın kardeşimle de konuştum. Fetocuların ilk defa Taraf gazetesinde dile getirdikleri bu yalan ve alçak haberin hiçbir kıymeti yoktur. Fetocular attığınız bu iftiraların içinde kendiniz boğulacaksınız…”

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz