3 Temmuz 2019 Çarşamba


Karamollaoğlu'ndan sert tepki: 'Ahlaksız ve müfteri insanlar...'


Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, partisi ve kendisine yalan yanlış haksız ithamlarda bulunanlara sert tepki gösterdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, partisine yalan yanlış ithamlarda bulunanlara sert tepki gösterek "Ahlaksız ve müfteri insanlar bizi Ergenekon'un dinci ayağı olarak itham etmişlerdi. Bugün de hiç utanmadan aynı şekilde başka şeylerle itham ediyorlar." dedi.

Karamollaoğlu, basın toplantısına "Madımak'ta yaşanan vahşetin üzerinden yıllar geçse de acısı dinmeyecektir." sözleri başlarken "1993 yılında yaşananlar, ülkemiz üzerinde birilerinin planları olduğuna işaret etmektedir." ifadelerini kullandı.

 

"AHLAKSIZ VE MÜFTERİ İNSANLAR BİZİ ERGENEKON'UN DİNCİ AYAĞI OLARAK İTHAM ETMİŞLERDİ"

Ergenekon davasında savcının tüm sanıklar hakkında beraat vermesini de değerlendiren Karamollaoğlu, "Ergenekon davasında, ahlaksız ve müfteri insanlar bizi Ergenekon'un dinci ayağı olarak itham etmişlerdi. Bugün de hiç utanmadan aynı şekilde başka şeylerle itham ediyorlar.Gecikmiş adalet adalet değildir. Üç sene, beş sene haksız yere hapis yatanlar var." açıklamasında bulunarak şunları kaydetti:

 

 

 

"Devlet yetkililerinden bir beklentimiz var. Kimse adalete müdahale etmemeli. İktidar, bir zamanlar savcısıydı şimdi avukatı oldu. Hakimlerimizden beklentimiz de; devlet yetkililerinden baskı da gelse, hiçbir konuda adaletsiz hüküm vermemeleridir. Ümit ediyoruz ki, önümüzdeki aylar iktidarın muhalefetin sözlerini kulak ardı etmediği bir dönem olur."

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz