20 Şubat 2019 Çarşamba


Karamollaoğlu'ndan İİT'ye: Acilen göreve çağırıyorum


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Mısır'da gerçekleştirilen idamlar sonrası İslam İşbirliği Teşkilatı’nı acilen göreve çağırdı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Mısır'da bu sabah gerçekleştirilen idamlar sonrasında sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulundu.

Mısır'da var olan hukuksuz ve adaletsiz düzenin bir an önce son bulmasını temenni eden Karamollaoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı'na da çağrıda bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, "İdamları kınıyor, İslam İşbirliği Teşkilatı'nı acilen göreve çağırıyorum. Mısır'da var olan hukuksuz ve adaletsiz düzenin bir an önce son bulmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun paylaşımı şu şekilde:

Mısır'da darbeye karşı çıktıkları gerekçesiyle Müslüman Kardeşler üyesi 9 gencin bugün idam edilmek sureti ile şehit edildiklerini büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım.

Bu idamları kınıyor, İslam İşbirliği Teşkilatı'nı acilen göreve çağırıyorum. Mısır'da var olan hukuksuz ve adaletsiz düzenin bir an önce son bulmasını temenni ediyorum.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz