13 Mart 2017 Pazartesi


Karamollaoğlu: Geleceğimiz sizsiniz


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AGD’li üniversite başkanlarına seslendi...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Diyarbakır, Batman ve Konya Saadet Partisi Balgat Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen üniversite komisyon başkanlarının eğitim kampında genç başkanlara seslendi. Karamollaoğlu, genç başkanlara ülke ve dünya gündemine dair tarihi bir konferans verdi.
 

BU TOPRAKLARIN ZENGİNLİĞİ EMPERYALİZMİN İŞTAHINI KABARTIYOR

 
Dünya ve bölge haritaları ile konuşmasına başlayan Karamollaoğlu, bugün içinde yaşadığımız dünyanın sorunlarını anlamak için dünya düzeninin gençler tarafından iyi bilinmesi gerektiğini kaydetti. Karamollaoğlu, “İslam coğrafyası, stratejik ve enerji bakımından çok önemlidir. Tabii bu durum emperyalistlerin iştahını kabartıyor. Bunun sonucunda bütün politikaları bu topraklara hâkim olmak içindir” diye konuştu.
 

YENİ YENİ HARİTALAR İLE ORTADOĞU'YU PARÇALAYACAKLAR

 
Karamollaoğlu, Ortadoğu'da yaşanan sorunların şu anki haritalar olduğunu öne sürerek yeni haritalar ortaya çıkartanların başını halen sınırlarımızı tanımayan sözde dost müttefik ülkelerinin olduğunu söyleyerek şunları kaydetti: “O günlerde bunu başaramayanlar hedeflerini unutmadı. Bugün yeniden sınırlarımızı değiştirmenin gayreti içindeler. Yeni haritaları ara ara açıklıyorlar” diye uyarıda bulundu. 
 

İSLAM COĞRAFYASI SİYONİST KONGRE İLE YANGIN YERİNE DÖNDÜ

 
Ülkemizin ve İslam coğrafyasının yaşadıkları sıkıntıların arkasında Siyonizm ve onun devleti olan İsrail olduğunu dile getiren Karamollaoğlu, bu durumdan bahsedilmediğine dikkat çekti. Karamollaoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Çok geriye gitmeden bugünkü sıkıntıların sebebi 120 yıl önce düzenlenen Birinci Siyonist Kongre'dir. Bu kongre ile Arz-ı Mev'ud (Nil'den Fırat'a kadar olan alan) için bölgeyi tamamen paramparça etmeye çalıştılar. Bu kongrede Filistin'de bir devlet kurmak istediler. İşte bugün İslam coğrafyasında kan ve gözyaşının temeli buraya dayanır.”
 

İSLAM ÜLKELERİNİ İŞGAL ETMEK İÇİN 11 EYLÜL'Ü YAPTILAR

 
11 Eylül'ün İslam coğrafyasını işgal etmek için bir oyun olduğunu vurgulayan Karamollaoğlu, “Amerika hainlikte sınır tanımaz ama önce gerekçeyi bulur. Kendi halkını da kandırmak için bunu yapıyorlar. Bugün herkes biliyor ki, bu işi kendileri planladı. Hatta ileri giderek vatansever adıyla da yasalar çıkardılar. Öncelikle Afganistan ve ardından da Irak işgal edilmeye başlandı” dedi.
Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz