30 Mart 2020 Pazartesi


Karaduman'ın maaş kampanyasına Kenan Sofuoğlu'ndan destek!


Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman'ın maaş kampanyasına Kenan Sofuoğlu'ndan destek geldi. Sofuuoğlu koronavirüsle mücadele kapsamında 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladığını açıkladı.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman'ın ‘1 aylık milletvekili maaşımı koronavirüs dolayısıyla mağdur duruma düşenlere bağışlamaya hazırım' çıkışının ardından milletvekilleri arasında fiili bir kampanya başladı.

 Abdulkadir Karaduman'ın maaş kampanyasına Kenan Sofuoğlu'ndan destek geldi. Sofuoğlu koronavirüsle mücadele kapsamında 3 aylık maaşını TBMM'ye bağışladığını açıkladı. Sofuoğlu bundan sonrada alacağı tüm maaşlarını ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya devam edeceğini duyurdu.

Abdulkadir Karaduman öncülük ettiği kampanya kapsamında Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal da, bir aylık milletvekili maaşını koronavirüs salgınıyla mücadelede kullanılmak üzere bağışlayacağını açıklamıştı

Daha sonra ise Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den İHH'nin bağış kampanyasına destek geldi.

 

Gül, "Bu dayanışma ve paylaşma projesine, ben de maaşımı bağışlayarak katkı sunuyorum. Sen ben yok, biz varız. Biz, birlikte Türkiye'yiz" demişti

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz