10 Mayıs 2019 Cuma


İmamoğlu: YSK'nın kararı benim zihnimde ve gönlümde yok hükmünde


Eyüpsultan'da Kandil çiftinin evinde iftar açan CHP İBB Adayı Ekrem İmamoğlu, iftar sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. İmamoğlu, 'YSK'nın kararı zihnimde ve gönlümde yok hükmünde' dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, iftarını Eyüpsultan Çırçır Mahallesinde, Meltem ve Ahmet Kandil çiftinin evinde iftar açan Ekrem İmamoğlu, iftar sonrası dışarıda kendisini bekleyen gazetecilere açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, sözlerine, ''Ramazan ayındayız. Eyüpsultan'da güzel bir iftar sofrasına konuk olduk. Ailemize konuk olduk. Sofrada Erzurum'dan, Kars'tan, Kırklareli'nden yemeklerimiz, tatlılarımız vardı. Allah lezzetimizi bozmasın. Ramazan ayı güzel şehrimize bereket getirsin inşallah'' sözleriyle başladı.

KAMPANYAYA DESTEK OLAN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İmamoğlu, partisinin kendisi için başlattığı bağış kampanyasına hakkında "Partinin kararı. İnsanlar ilgi gösteriyor. Kanuna uygun bir şekilde böyle bir süreç olabilir. Neticede böyle bir seçim takvimi yoktu. Destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi. 

 

SAHADAYIM, HER GÜN PROGRAMIM VAR

Sahalara ne zaman ineceksiniz? sorusuna cevap veren İmamoğlu, "Sahadayım. Her gün programım var. Bir yandan basın mensuplarıyla buluşuyorum, bir yandan sokaklarda ve iftar sofralarında. İftar sonrası toplantılarım var. Aynı güzel dil, aynı coşku ve bu sefer daha büyük bir sevgiyle İstanbul'un her tarafını gezeceğiz. YSK'nın kararı benim zihnimde ve gönlümde yok hükmündedir." ifadelerini kullandı.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz