5 Temmuz 2018 Perşembe


Habertürk'te Veyis Ateş istifa etti!


Habertürk gazetesi bugün son baskısı ile yayın hayatına veda ederken kurumdan bir istifa haberi geldi. Habertürk TV'nin Genel Müdürü Veyis Ateş görevi bıraktığını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı.

Habertürk gazetesi bugün son baskısı ile okurlarına veda etti Habertürk gazetesi "son baskı" manşeti ile okuyucuların karşısına çıkarken çalışanların toplu fotoğrafını paylaşan gazetenin Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Kürşad Oğuz "bu fotoğraf aynı zamanda bir noktanın fotoğrafı. Evrende belki önemsiz, insanlık tarihinde belki küçücük ama yaşamlarımız ya da Türkiye'de gazetecilik açısından çok belirleyici bir nokta.Bundan sonra gelecek cümleleri yine hep birlikte paylaşmak umuduyla..." dedi.

HABERTÜRK TV'DE SÜRPRİZ İSTİFA

Ciner Medya Grubu içinde yeralan Habertürk TV'de Genel Müdür Veyis Ateş, bugün kanal çalışanlarıyla yaptığı toplantı sonrası, çalışma arkadaşlarına görevi bıraktığını açıkladı. Ateş, bundan sonra kanalda program yapacağını ve habertürk.com.tr'de yazı yazacağını ifade etti. 
Ateş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

 

 

"Değerli dostlarım, kıymetli takipçilerim...

Bugünden itibaren yola, Habertürk TV Genel Müdürü olarak değil Habertürk ailesinin programcı/yazarı olarak devam edeceğim.

Yeni dönemde Habertürk TV'de programlarıma devam edecek ve Habertürk'ün digital mecralarında köşe yazacağım.

İdari işleri başka bir arkadaşıma devrediyor, özlediğim yayıncılık hayatına (ki, hiç bırak(a)mamıştım) devam ediyor olacağım.

Bu süreçte bana destek veren yöneticilerime ve mesai arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım.

Her şey çok güzeldi, daha da güzel olacak...

Şimdilik biraz istirahat zamanı.

Sağolun..."

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz