8 Temmuz 2019 Pazartesi


Gökçek kameraları sökmeye gelenleri tarif etti: Boksörler var


Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, evine kameraları sökmeye gelen ekipleri böyle tarif etti: Gelenler içinde boksörler, güreşçiler ne ararsanız var!

ANFA ile Melih Gökçek arasındaki “izleme” krizinde son nokta bugün yaşandı. Melih Gökçek'in evine gelen ANFA görevlileri kamera sistemlerini söktü. Bu sırada Gökçek, yaşananları Twitter hesabından videolarla takipçilerine aktardı.

İşte Gökçek'in yaptığı paylaşımlar:

 

“Bana geçtiğimiz günlerde, ANFA'dan bir tebligatla güvenlik kameralarını sökmek istedikleri bildirildi. Ben de gelin sökün diye çağrıda bulundum. Bugün saat 11.30. sıralarında evimde eşimle birlikte otururken 15/20 kişilik bir grup kamera sökmeğe geldiler.
Gelenler içinde boksörler, güreşçiler ne ararsanız var. Ankara dağ başı, Mansur Yavaş'ın A takımı iş başında. Hatırlıyor musunuz? Beypazarı'nda Mansur'un arkadaşları adam dövmüşlerdi. Bir anda gözümün önüne o görüntüler geldi.
Adam gibi ya 2 kişiyle kameraları sökeceksiniz sökün, ya da sizi içeri almıyorum dedim. Gelenlere haber gönderdim. O sırada polis geldi ve gelen A takımını dağıttı, iki teknisyen şu anda sökümü yapıyor.
Eşinizle birlikte evinizde otururken 15/20 kişilik bir grupla gelinmesi demek, aileye yapılan en büyük saygısızlıktır. Sizin 15/20 kişiyle gelmeniz aslında kendinizden korkmanızdır. Unutmayın Türkiye hukuk devletidir, zorbalık yapanın yanına hiçbir şey kâr kalmaz.
ANFA'dan yapılan tebligatta bütün dikmen vadisini izlediğim iddia ediliyordu. Teknisyeni kamera kontrol merkezi olan kulübeye davet edip sordum; ‘Bu kameralardan Dikmen Vadisinin her tarafını izlediğim doğru mu? Hadi bana Dikmen Vadisini kameralardan gösterebilir misin?
Görüntüler de gördüğünüz gibi hiçbir görüntü olmadığını teknisyen söyledi. Bu suretle Mansur'un adamları, ANFA'nın iddialarını yalanladı. Ne derler yalancının mumu yatsıya kadar.
Bizim kameraların ses aldığını iddia etmişlerdi. Teknisyene sordum, cevabı aşağıda. Çocuk iki ara bir derede kaldı. Cevap verse ANFA rezil olacak, arkasından işinden olacak. Garibimin verdiği cevabı siz yorumlayın.”
Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz