25 Temmuz 2018 Çarşamba


Galatasaray'dan dudak uçuklatan rakam! Rodrigues...


27 yaşındaki Galatasaraylı futbolcu Gary Rodrigues için istenen rakam belli oldu. Galatasaray, Gary Rodrigues 20 milyon Euro’nun altında satmama kararı aldı.

Galatasaray, kadrosundaki oyuncular için gelen teklifleri değerlendirmeye alıyor. Bir yandan transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray, diğer yandan kadrosundaki oyunculara gelen teklifleri değerlendirmeye almaya başladı. Birçok kulübün transfer listesinde olan 27 yaşındaki futbolcu Gary Rodrigues için istenen rakam belli oldu.

Transfer döneminin gözde ismi Gary Rodrigues için Galatasaray, 20 milyon Euro'nun altında satmama kararı aldı. Galatasaray, UEFA'nın Finansal Fair Play kriterleri kapsamında getirdiği kısıtlama nedeniyle oyuncu satmadan transfer yapamıyor. bu yüzden elindeki bazı futbolcuları elden çıkarması gerekiyor. Teknik heyetten gelen rapor doğrultusunda kampın en formda ismi olan Rodrigues'e 20 milyon Euro üzerinde bir teklif gelmediği takidrde cimbom bu transfere onay vermeyecek. Gary Rodrigues, geçen sezon Galatasaray formasıyla 31 maça çıkarken 10 gol attı ve 11 asist yaptı.

Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz