15 Mart 2017 Çarşamba


AKP’li Belediye Başkanı Kocaer: 'Hayır diyenler Haçlı zihniyeti...'


AKP’li Belediye Başkanı Kocaer, referandum kampanyasının tanıtım toplantısında 'Hayır'cılar için söylediği sözlerle büyük tepki çekti.

Antalya'nın Kaş İlçesi'nin AKP'li Belediye Başkanı Halil Kocaer, referandum kampanyasının tanıtım toplantısında ‘Hayır'cıları hedef aldı.
 
Kocaer, cumhurbaşkanlığı sistemine neden ‘Evet' denilmesi gerektiğini anlatırken “Ne zaman bu ülke, halkın geleceği için kararlar aldıysa, faydalı olmaya başladıysa hep önü kesilmiştir. İstikrarlı dönemler kalkınmamız, birliğimiz, geleceğimiz ve diğer milletler karşısında dik duruşumuz içindir. Hayır diyenler, Türkiye'nin gelişmesini, yükselmesini,  İslam alemine hüküm ve himaye etmesini istemeyen zihniyet, kim bunlar? Haçlı zihniyeti… Bayrak, vatan, istikrar ve ülkenin bölünmezliği için sandığa gidelim, ‘Evet' tercihini kullanalım” dedi.

Kocaer'in oğlu Ahmet Kocaer ve yeğeni Fatih Kocaer'in FETÖ soruşturmasında gözaltına alındıktan sonra ‘terör örgütü üyesi olmak' suçlamasıyla tutuklanarak Burdur Cezaevi'ne gönderildiği öğrenildi.

 

MUSTAFA ELİTAŞ: O BELEDİYE BAŞKANI SAÇMALAMIŞ

 
CNN TÜRK'te yayınlanan ve Şirin Payzın'ın sunduğu "Ne Oluyor?" programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AKP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu.
 
Elitaş, Kaş Belediye Başkanın "Hayır diyenler haçlı zihniyetindedir" sözlerine "O belediye başkanı saçmalamış aklı olan bir kişinin söyleyeceği şeyler değil" dedi.
Paylaş:

YORUMLAR

Yorum Yaz